wtorek, 19 sierpnia 2014

Festyn Rodzinny w Rocznicę Grunwaldu 2014
    29 czerwca 2014 r. przy Domu Kultury w Szczakowej odbyła się kolejna edycja
Festynu Rodzinnego w Rocznicę Grunwaldu, tym razem również z naszym udziałem :)


    Choć pogoda pozostawiała wiele do życzenia to nie zawiedliście, stoiska Arturka były tłumnie odwiedzane. Nasze wspaniałe wolontariuszki proponowały w zamian za datki na leczenie Arturka m.in. pomalowanie buziek, słodki poczęstunek, rękodzieło czy też zrobienie sobie zdjęcia jako księżniczki czy rycerza https://www.facebook.com/photo.php?fbid=697185447015412&set=a.697177623682861.1073741884.213700612030567&type=1&theater

     Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swoje serca i portfele ;)
Jesteśmy również bardzo wdzięczni organizatorom Festynu -Dyrekcji MCKiSu i Towarzystwu Przyjaciół Miasta, a szczególnie Pani Kierownik Domu Kultury Pani Agacie Stelmachów za możliwość udziału w tym przedsięwzięciu.

     Dziękujemy Arturkowym wolontariuszkom za wytrwałość, zaangażowanie i dobre serduszka, jak również osobom, które podarowały na szczytny cel swoje przepyszne wypieki.
I na koniec pozostaje nam się podzielić z Wami cudowną wiadomością- na subkonto Arturka w Fundacji MATIO powędrowało 1036,50 zł

JESTEŚCIE WIELCY!
Tradycją już jest, że rozpoczęcie Festynu poprzedza Msza Święta, po jej zakończeniu następuje przejście pod pomnik a stamtąd przechodzi defilada pod Dom KulturyJedną z wielu atrakcji Festynu była możliwość jazdy konnej :)


Mieszkańcy Szczakowej nie zawiedli :)


Pokaz walki rycerskiej robił wrażenie.


No i wreszcie nasze stoiska z rękodziełem :)


Zestawy pysznych słodkości :)


Tatuaże to dla nas pikuś :)


Ale malowanie buziek to zdecydowanie nasza mocna strona ;)


Ten uśmiech mówi sam za siebie :)

Chętnych do zmiany wizerunku nie brakuje :)Rycerz Artur zaprasza na swoje stoiska :D


3 komentarze:

  1. Widać tutaj tak dużo radości i szczęścia, że aż serce rośnie. Dużo zdrowia dla Arturka i mnóstwo szczęśliwych chwil :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja! Gratuluję wykonania :-) To idealnie trafia w mój gust.

    OdpowiedzUsuń