sobota, 2 czerwca 2012

"Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" — Algernon Charles Swinburne

    Pierwszy Dzień Dziecka w życiu Arturka za nami :) był pełen prezentów, niespodzianek i gości. Bardzo się cieszymy, że dzieciaki spędziły ten czas rodzinnie.
    Wczoraj Papka z ciocią Agą, która jest jej Chrzestną były w Domu Kultury w Szczakowej na obchodach z okazji Dnia Dziecka. Z Chrzestnym natomiast ustaliliśmy, że przesuniemy jego wizytę na inny dzień bo przesyt atrakcji mógłby zaszkodzić :)  Więc Patrycja z ciocią, kuzynką Wikusią i kuzynem Dominikiem oglądali przedstawienie, wcinali popcorn, malowali buźki i bawili się na dyskotece.      Od wczoraj też gościliśmy Chrzestną Arturka -ciocię Kasię i jej córeczkę Oliwię.


     A dzisiaj w żeńskim gronie (bo Arturro jest niestety od dwóch tygodni chory na zapalenie oskrzeli) pojechałyśmy pod MCKiS gdzie czekały atrakcje dla dzieci. Zrobiłyśmy mnóstwo zdjęć na wszelkiego rodzaju pojazdach, zajadałyśmy się watą cukrową, a potem jeszcze pizzą :P Układałyśmy kompozycję kwiatowe a Papka nawet zamieniła się w kocicę."Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego".- Anna Kamieńska
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz