niedziela, 10 lutego 2013

Przygotowania do Jarmarku :)


Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami a my zachęceni powodzeniem podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego postanowiliśmy również uczestniczyć w tym Wielkanocnym :)

Nie byłoby to oczywiście możliwe bez pomocy niezwykle utalentowanych osób, które zdecydowały się przekazać nam swoje wielkanocne rękodzieła.

Aż 14 osób pozytywnie odpowiedziało na moją prośbę o podarowanie Arturkowi swoich prac. Bardzo się cieszę i ogromnie wszystkim dziękuję. Już teraz gorąco wszystkich zapraszam na nasze stoisko bo będziemy mieć przepiękne rzeczy podarowane z dobroci serca. A cały dochód ze sprzedaży powędruje na subkonto Arturkowe w Fundacji MATIO. Pieniądze te zostaną przeznaczone na jego leczenie i rehabilitację.

W ostatnich dniach dużo czasu spędziłam na odwiedzaniu przeróżnych blogów handmade, naprawdę zazdroszczę talentu i pasji, aż by się chciało samemu stworzyć coś tak pięknego :) może uda mi się wygospodarować choć trochę czasu i choć spróbować ;) w zeszłym roku przecież z Patusią zadbałyśmy o świąteczny wielkanocny akcent   

Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do tego projektu to zachęcam do kontaktu ze mną. 


11 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie wezmę udział , podzielę się swoim talentem z innymi , a może w ten sposób spłacę dług dla P. Boga za dane mi zdolności poproszę o adres na pocztę pozdrawiam ciepło dusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Również się przyłączam do akcji i postaram się jak najszybciej wysłać jakąś z moich prac:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie obiecuję na 100% bo u mnie ostatnio bardzo ciężko z czasem, ale postaram się coś na jarmark przygotować i podesłać. Druga rzecz mam dwa worki takie po 30l z nakrętkami, które mogłabym podesłać bardzo proszę o informację czy maja być posegregowane kolorami, bo gdzieś czytałam, że wtedy można więcej pieniążków uzyskać. A tak poza tym wszystkim chylę czoło dla Was rodziców, jesteście bardzo dzielni w walce o swoje dziecko!!! Pozdrawiam!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko, wyczytałam, że studiowałaś na Uniwersytecie Śląskim, napisz mi prosze na maila g.szuster@op.pl z jakiego miasta konkretnie jesteś to postaramy się umówić na odbiór nakrętek.
   Bardzo serdecznie dziękuję Ci za chęć pomocy i ciepłe słowa :)

   Usuń
 4. Dziękuję dziewczyny to naprawdę bardzo dużo dla nas znaczy :*
  Jeśli chodzi o nakrętki to dla tego skupu z którym współpracujemy nie ma znaczenia że nakrętki są kolorami posegregowane. Z mojego wywiadu wynika, że na Śląsku nie znajdziemy korzystniejszej dla nas współpracy więc będziemy się trzymać właśnie tego skupu w Miechowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Procentem nie mogę Cię wspomóc, ponieważ obiecałam go pewnemu małemu Michałkowi (chociaż obiecuję rozgłosić wśród znajomych), obecnie przygotowuję prace na koncert dla pewnej małej Julki, ale obiecuję, że może nie coś wielkiego, ale coś od serca na jarmark przygotuję.
  Pozdrawiam, Ania:)
  Bardzo proszę o adres i termin przysłania prac anian1212@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również poproszę o adres i termin nadesłania prac . kazmierskai@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Wam bardzo. Już wysyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Procentu nie mam bo u mnie podatek zerowy, pieniążków też nie bardzo, ale zalegających przedmiotów własnoręcznie wykonanych sporo. Proszę więc o adres do wysyłki i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie wysłałam parę drobiazgów. Życzę bogatych klientów:)

  OdpowiedzUsuń