piątek, 1 marca 2013

Dzieje się, oj dzieje

Mam wrażenie, że rok dopiero co się zaczął a już kilka projektów zrealizowanych bądź w trakcie realizacji :)

Od początku roku ruszyliśmy z akcją 1%, anonimowa dobra duszyczka zasponsorowała nam ulotki i plakaty-dziękuję :* ponad 20 osób zgłosiło się do ich rozprowadzenia na terenie Jaworzna i Krakowa. Wojtek przygotował niezwykły cykl "komiksowy" związany z mitami na temat właśnie rozliczania się z fiskusem. c.d.n

Licealiści z Katowic podjęli się nakręcenia SPOTU na temat 1% dla Arturka, podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i mam nadzieję, że już wkrótce podzielę się z Wami efektami.

W jaworznickiej gazecie "Co Tydzień" ukazał się wykonany przez Wojtka baner walentynkowy:


Wojtek zaprojektował również specjalne walentynki, które mogli otrzymać Ci spośród naszych znajomych, którzy zdecydowali się ustalić zlecenie przelewu stałego na symboliczną kwotę -na subkonto Arturka.
Żeby ten walentynkowy projekt miał rację bytu musiała się odbyć kolejna sesja zdjęciowa mojego małego modela ;) 
Jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania-zobaczcie sami :)   Więcej zdjęć na blogu Joasi -autorki sesji, Asia jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą, a przede wszystkim bardzo cierpliwą i wyrozumiałą co przy robieniu zdjęć dzieciom jest niezwykle ważną cechą.


    W styczniu odbył się Jeleń Rockz Fest 2013 do którego udziału zaprosił nas muzyk z zespołu T-rust, który to rok temu grał dla Arturka. Strasznie się cieszę, że o nas pamiętali. Mieliśmy trochę mało czasu na załatwienie formalności ale ostatecznie daliśmy radę, nie zawiedli również wolontariusze, którzy zgodzili się poświęcić kilka sobotnich godzin na kwestowanie, a dowiedzieli się na trzy dni przed koncertem.
Podczas jego trwania Wiola, Oliwia i Mariusz uzbierali do puszek kwestorskich łączną kwotę 207,79 zł, pieniądze te zostały wpłacone na subkonto Arturka w Fundacji MATIO
Zdjęcie zostało wykonane przez Aleksandra Turę i pochodzi z portalu mojejaworzno.pl gdzie znajdziecie także bardzo obszerną relację z tej imprezy.

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2391&Itemid=1#.UQUk2Rgd9cY.facebook

Projekt o nazwie "Siostrzyczka złośniczka" również ma ciąg dalszy, ponieważ dzięki anonimowemu sponsorowi Patusia może uczestniczyć w zajęciach sportowych dla dzieci, jak również ma wykupiony karnet do Bajlandii. Jestem ogromnie wdzięczna i bardzo dziękuję to dla nas jest ważne, że Patka ma coś dla siebie :)


    W projekcie tym uczestniczyły ostatnio również dwie ciocie Katarzyny :) w czasie ferii Patrycję dwukrotnie zabrały na kilkugodzinne zajęcia organizowane przez zaprzyjaźnionych harcerzy. Była zachwycona :D


Pati to ten najmniejszy krasnal w niebieskiej kurtce ;)

    No i jeszcze w zakres tej akcji ;) od dawna wypytywane przez Patusię i wyczekiwane ulotki, tylko z nią... tylko dla niej... czci je jak największy skarb :)


1 komentarz:

  1. To ważne, że córeczka też aktywnie uczestniczy we wszystkim co się dzieje wokół Arturka. Czuje się też ważna. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń